Blog

Reklamační paušál pro CK: efektivní řešení zákaznických reklamací s právní podporou od Holubová advokáti

28. 6. 2023

Na poslední chvíli zrušený let, nevyhovující ubytování, nespokojenost s průvodcem nebo dokonce vážné zranění? Reklamace a stížnosti jsou vaše noční můra? Ano, k zájezdům to sice patří, ale my je umíme vyřešit rychle a efektivně s právním přesahem a nyní i za rozumnou cenu v rámci reklamačního paušálu.


Proč reklamační paušál?


Proč tápat, co odpovíte klientovi, když stačí rychlá konzultace s týmem Holubová advokáti a hned víte, co máte dělat, nebo komunikaci převezmeme za Vás.


Řešení reklamace advokátem zbaví cestovku starostí. Platit za takové řešení v klasické hodinové sazbě se ale může prodražit. Díky našim dlouholetým zkušenostem se nám podařilo zařídit se organizačně a technologicky tak, abychom pro Vás reklamace mohli řešit profesionálně a za rozumnou cenu v rámci dlouhodobé spolupráce ve formě paušálu. Nabízíme hned dvě varianty:


Varianta A: 4 600 Kč měsíčně plus DPH na 6 měsíců


- Při spolupráci na dobu 6 měsíců cena zahrnuje 3 hodiny naší práce na řešení reklamací, stížností a dalších akutních problémů vzniklých před zahájením zájezdu, v jeho průběhu, nebo po jeho skončení.


Varianta B: 4 600 Kč měsíčně plus DPH na 12 měsíců


- Při spolupráci na 12 měsíců můžete dané 3 hodiny využít navíc i k revizi a přípravě smluv B2B či B2C.


Ze zkušenosti víme, že jednoduchou reklamaci odbavíme cca za hodinu, telefonní dotaz je obvykle na 10-30 minut, ale pro komplexní vyřešení komplikované reklamace jsou potřeba i tři hodiny.

Za co nás klienti chválí


Naši klienti si na nás cení přátelské svižné komunikace a profesionality. Nejsme advokáti s naškrobenými bílými límečky, protože takoví se pro cestovní ruch nehodí. Nemusíte se bát napsat nám nebo zavolat s jakýmkoli dotazem. Pro klienty často řešíme dopady overbookingu, jejich klienty, co nesouhlasí s úpravou programu, na poslední chvíli zrušený let, pozdní příjezdy, reklamace pokojů, stravy nebo nespokojenost s průvodcem, nezvladatelného nebo covidového klienta. Máme za sebou několik pokažených autobusů, klienta zájezdu se zlomenou nohou na skluzavce, seniora, co se ztratil ve městě, nebo utonutí. Přes dvanáct let praxe v oboru nám umožnilo nasbírat nesčetné zkušenosti. Do naší práce navíc promítáme nejen požadavky dané ze zákona, ale i existující soudní rozhodnutí nebo obvyklou praxi České obchodní inspekce. Nás (nepříjemné) vyřizování reklamací Vašich klientů baví!


Pracujte s jedničkami v cestovním právu. Neváhejte nám napsat o více detailů.