Služby

Správa majetku a mezinárodní pozůstalost

Naše advokátní kancelář byla jednou z prvních v České republice, která se zabývala poradenstvím v oblasti majetku v mezinárodním kontextu.

Soukromé klientele pomáháme strukturovat jejich majetek, a to jak v českém, tak i mezinárodním kontextu. Poskytujeme právní poradenství zejména ohledně nemovitostí. S klienty probíráme strategie, jak přistoupit k dlouhodobě udržitelnému rodinnému majetku s ohledem na budoucí generace a ošetřit rizika, které jsou s budoucností spojena.

Poskytujeme poradenství klientům ve věci založení rodinných firem a fondů, které organizují a uchovávají rodinné příjmy pro další generace. Zabýváme se projednáváním dědictví napříč evropskými, ale i dalšími zeměmi mimo EU.

Vedle práva nemovitostí se také zabýváme právní pomocí při strukturování rodinných investic jako jsou obchodní společnosti nebo společensky odpovědné firmy a projekty.

Naši právníci byli vybráni jako přední odborníci na soukromou klientelu v České republice vydavateli nezávislých hodnocení publikací Who´s Who Legal nebo Chambers partners.

Našimi specialisty v této oblasti jsou:
Štěpán Holub

Zajímá Vás tato oblast? Kontaktujte nás!