O nás

Holubová advokáti

Přes 30 let poskytuje kancelář Holubová advokáti právní služby obchodním společnostem i jednotlivcům v České republice a v zahraničí. Naše kancelář úspěšně zastupovala své klienty v případech cestovního a obchodního práva, v oblasti startupů, při nakládání s majetkem a při řešení případů náhrady škody.

 

Světová ocenění

Umístili jsme se mezi předními českými kancelářemi v uznávaných žebříčcích, které každoročně publikují mezinárodní vydavatelé Who's Who Legal (nově Lexology) a Chambers and Partners.

 

Naše počátky

Zakladatelka kanceláře JUDr. Bohumila Holubová se zaměřovala, jako jedna z prvních, na komerční právo a služby poskytovala již ve své době ve více světových jazycích.

Ačkoliv zakladatelka již ve společnosti aktivně nepůsobí, ponechala kanceláři vedle mezinárodního zaměření především rozsáhlé zkušenosti, jedinečné právní know-how a vysokou úroveň etických standardů.

Světový dosah a naši partneři


Naše advokátní kancelář je členem široké mezinárodní sítě partnerských advokátních kanceláří a je v kontaktu s advokáty a dalšími profesionály z celého světa. Jsme tedy schopni řešit komplikované případy také nadnárodně. Naši právníci jsou členy ČAK a dále nadnárodních organizací AIJAPEOPILIFTTAEUROJURISLegalmondo a EURAVOCAT.

 

Ocenění od klientů

Klienti zpravidla oceňují vedle profesionality a kvality právních služeb také osobní klientský přístup a výbornou komunikaci. Naši klienti též rádi využívají možnost poskytnutí právních služeb v anglickém, německém, španělském, nebo švédském jazyce.

 

Sídlo honorární konzulky Islandu

Klára Dvořáková, partnerka Holubová advokáti, je honorární konzulkou Islandu v Praze a my všichni ji v její práci pomáháme a podporujeme.

Stewards, paní Eva

Nikdo pro mě zatím tolik neudělal.

CK Livingstone

Opětovně děkuji za cenné rady. Lépe se mi dýchá, když vím, na koho se obrátit.

Jitka Popelková, jednatelka

Anders Thorsen Advokatanpartsselskab

Spolupráce pro mě byla velkým potěšením.

Anders Thorsen, partner, advokát

Kontaktní formulář