Služby

Obchodní společnosti a start-upy

Poskytujeme právní služby mezinárodním společnostem všech velikostí v České republice. Máme zkušenosti se zastupováním klientů v otázkách služeb pro automobilový průmysl, IT firmy, cestovní průmysl nebo poskytovatele zdravotní péče. Radíme také řadě start-upů.

Naše služby obvykle zahrnují poradenství v oblasti  strukturování nebo restruktualizace podniků, záležitosti týkající se správy společností, vypracování dohod pro akcionáře a pomoc zaměstnavatelům v pracovněprávních věcech.

Čerpáme z naší rozsáhlé sítě spřátelených advokátních kanceláří, díky čemuž rozumíme potřebám našich klientů, ale hlavně můžeme kombinovat české právo s elementy jiných jurisdikcí.

Naši právníci s nadšením přijímají nové výzvy a pomáhají rozjíždět nejrůznější projekty, firmy či asociace. Právníci radí ohledně čistě byznysových, ale také neziskových, společensky odpovědných projektů. Rozumíme jim nejen z teoretického pohledu, ale obchodní a jiné vize dokážeme implementovat do praktického života.

Start-upy velmi často potřebují nový inovativní přístup na právní straně, jednoduše kvůli tomu, že ještě nebyly vyzkoušeny. Rádi přijímáme výzvy a pomáháme podnikatelům, aby se jejich sny staly skutečností.

Rozumíme tomu, že společnosti a start-upy potřebují jasné, transparentní a srozumitelné vyúčtování. Proto naši klienti vždy vědí dopředu, s jakým rozpočtem na právní služby mohou počítat.