Blog

Štěpán Holub byl opět po roce zařazen do nezávislých katalogů prestižních právníků Who's Who Legal a Chambers & Partners

1. 3. 2019

Advokát Štěpán Holub byl stejně jako minulý rok zařazen do nezávislých katalogů prestižních právníků Who's Who Legal a Chambers HNW. V případě Chambers HNW 2018 opět jako jediný právník z České republiky.


Katalog Chambers HNW je zaměřen na oblast soukromého vlastnictví. Právě na sektor privátní klientely, mezinárodních investičních struktur, mezinárodního dědického práva a oblasti správy majetku fyzických osob a jejich rodin se Štěpán Holub již od ukončení svých studií zaměřuje.


Právníci jsou do těchto prestižních katalogů vybíráni na základě informací od klientů, pohovorů s advokáty a advokátními kancelářemi, profesního jednání a právních znalostí. Katalog Chambers uvádí: „Štěpán Holub má mezi respondenty skvělou pověst. Je velmi flexibilní a schopný pracovat na velkých obchodních případech. Také mluví několika jazyky. Spousta velkých klientů jde za Štěpánem. Poskytoval právní poradenství na mezinárodní úrovni dříve, než se někteří v České republice začali touto problematikou zabývat. Poznamenává jeden právník a dodává: Je skvělý. Je fenomenální. Narodil se pro to, aby se stal právníkem pro soukromou klientelu. Je velice motivovaný. Velice si užívám naši spolupráci.“ (Chambers HNW 2018, str. 92)